İletişim: (232) 458 30 00     [email protected]

HAKAN İZOLASYON BOYA YAPI MALZEMELERİ

Ustalığınızı Konuşturun

Yanlış teslim edilen ürünün iadesi

Siparişlerinizi teslim alırken siparişiniz ile teslim edilen ürünleri karşılaştırarak kontrol ediniz. Herhangi bir sebeple siparişinizdeki ürün dışında bir ürünün teslim edilmesi halinde nakliye ücreti tarafımızdan karşılanacak şekilde geri iade edebilirsiniz.
Arızalı teslim edilen ürünün iadesi:

Siparişleriniz teslim edilirken ürünleri hasarlı olup olmadıkları açısından mutlaka kontrol ediniz. Ambar ile sevk edilen siparişlerde hasar görerek kullanılamayacak duruma gelen ürünleri teslim almayınız ve tutanak düzenleyerek teslim eden ambar görevlisine mutlaka o anda imzalattırıp (232) 458 35 17 numaralı faksımıza gönderiniz. Gerekli iade işlemleri tarafımızdan yapılarak aynı ürün teslim tarafınıza gönderilecektir. Örnek Ambar Tutanağı için tıklayınız.
Siparişlerin teslimatı nasıl yapılıyor?

Ürünlerimizin teslimatı çalıştığınız veya sipariş sırasında seçtiğiniz ambar ile yapılmaktadır. İzmir içi siparişlerin teslimatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Dilerseniz şirketimize gelerek siparişinizi teslim alabilirsiniz. Ambar ile teslim durumunda saat 15:00' a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde Ambar'a teslim edilmektedir. 15:00' dan sonra gelen siparişler takip eden gün içerisinde ambar'a teslim edilir. Hafta Sonu, Ambar ile sevkiyat yapılamamaktadır. Ambar ile istenen Hafta sonu siparişleri Pazartesi itibariyle değerlendirilir. Ambar ile teslim yapılacak siparişlerde sipariş süresi 1-3 gün sürebilmektedir.
Ürünlerin Garantisi var mı?

Ürünlerimizin garanti süreleri ve şartları üretici firmalar tarafından belirlenmiştir. Ürünler ile ilgili garanti süresi fatura tarihi itibariyle başlatılmış olur.
Ürünler ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak istiyorum

Ürünlerimiz ile ilgili bilgiler üreticilerden ve çeşitli kaynaklardan derlenerek sitemizde belirtilmiştir. İstediğiniz ürün ile ilgili olarak detaylı bilgi isteğinizi, Hakkımızda bölümünden veya telefonla bize iletebilirsiniz.
Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde stoğumuzda bulunmayan veya tedarikçiden gelecek olan ürünler için tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan veya seçtiğiniz çeşidinden kalmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecek ve alternatif başka ürün veya belirtilen ürünün beklenmesi gibi seçenekler sunulacaktır. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
Görüş,Öneri ve tavsiyeleriniz için tıklayınız...

 

 


İş Başvuru Formu
Hakkımızda
İletişim
Asma Tavan Hesaplaması
Banka Hesap Numaralarımız
Güvenlik ve Gizlilik
Yardım

Müşteri Hizmetleri: (232) 458 30 00      
1199/1 Sokak 3/1 35110 Yenişehir / İZMİR
©2008, Sitedeki içerik, yazılı izin alınmadan kullanılamaz