İletişim: (232) 458 30 00     info@hakanizolasyon.com.tr

HAKAN İZOLASYON BOYA YAPI MALZEMELERİ

Ustalığınızı Konuşturun

 

Messi, THY'nin yeni marka elçisi

Türk Hava Yolları'nın yeni marka elçisi Barcelonalı yıldız futbolcu Messi oldu. 06.12.2012 16:07

Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Leo Messi artık havacılık sektörünün yükselen yıldızı Türk Hava Yolları'nın marka elçisi oldu. 

FC Barcelona'nın Nou Camp Stadı'nda düzenlenen basın toplantısına yıldız futbolcu Leo Messi ve Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu üyesi İsmail Gerçek katıldı. 

Basın toplantısında Türk Hava Yolları'na teşekkür ederek konuşmasına başlayan Leo Messi, "Dünyanın en hızlı büyüyen ve Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları'nın marka yüzü olmak benim için büyük bir onur" dedi. 

"Global bir marka olan Türk Hava Yolları ile çok büyük ve başarılı projelere imza atacağız" diyen Messi, önümüzdeki günlerde başlayacak olan Buenos Aires uçuşları için de Türk Hava Yolları'na teşekkür etti. 

Basın toplantısında konuşan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu üyesi İsmail Gerçek ise iki yıldır Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi olduklarını ifade ederek; "Bu yüzden sporda en iyilerle çalışmak ve onlarla işbirliği yapmak ne kadar doğru bir iş yaptığımızı net şekilde ortaya koyuyor" dedi. 

Türk Hava Yolları'nın marka elçisi olan Leo Messi, bu anlaşma kapsamında çekimleri Barcelona ve İstanbul'da gerçekleşen bir reklam filminde rol aldı. Reklam filmindeki rol arkadaşı ise başka bir marka elçisi basketbolda dünya starı olan Kobe Bryant. Türkiye, Hollanda, İspanya ve Amerikalı yapımcı ve oyuncularında görev aldığı reklam filmi tüm dünyada 7 Aralık 2012 tarihinden itibaren gösterilecek. 

Yine bu anlaşma kapsamında Messi, Türk Hava Yolları'nın çeşitli etkinliklerinde yer alacak. İş Başvuru Formu
Hakkımızda
İletişim
Asma Tavan Hesaplaması
Banka Hesap Numaralarımız
Güvenlik ve Gizlilik
Yardım

Müşteri Hizmetleri: (232) 458 30 00      
1199/1 Sokak 3/1 35110 Yenişehir / İZMİR
©2008, Sitedeki içerik, yazılı izin alınmadan kullanılamaz