İletişim: (232) 458 30 00     info@hakanizolasyon.com.tr

HAKAN İZOLASYON BOYA YAPI MALZEMELERİ

Ustalığınızı Konuşturun

 

Korku yenme merkezi açıldı

Yaşam Koçluğu Merkezi HELPA Kişisel Gelişim Akademisi açıldı. HELPA Uzmanı Gözde Kesim, öğrencilerin toplumsal uyumuna katkı sunduklarını, yetişkinlere de korku yenme, hızlı okuma ve nefes tutma dahil sekiz alanda hizmet verdiklerini söyledi. 09.11.2012 09:13

ANKARA (ANKA) - Yaşam Koçluğu Merkezi HELPA Kişisel Gelişim Akademisi açıldı. HELPA Uzmanı Gözde Kesim, öğrencilerin toplumsal uyumuna katkı sunduklarını, yetişkinlere de korku yenme, hızlı okuma ve nefes tutma dahil sekiz alanda hizmet verdiklerini söyledi.
Kesim, ANKA'ya yaptığı açıklamada, HELPA Kişisel Gelişim Akademisi'nin, Pİ-Kİ enerji dengeleme sistemiyle öğrencilerin sadece derslerine değil, toplumsal uyumuna da katkı sunduğunu ve profesyonel velilik faaliyetlerine de hazırlandığını belirtti. Yetişkinlere de korku yenme, hızlı okuma ve nefes tutma dâhil sekiz alanda hizmet verdiklerini vurgulayan Kesim, faaliyet alanlarının sadece öğrencilere sınırlı olmadığını aile bireylerinin tamamını kapsadığını söyledi. Koçluk programı ve şifa enerjisi çalışmalarını uzman kadrolarla yürüttüklerini anlatan Kesim, öğrenci koçluğunda bireysel seansların yanında grup seanslarının da yapıldığını söyledi.

-YETİŞKİNLERE UMUT SENASLARI-

Kapasitesi ve bilgisi yeterli olduğu halde sınav stresini yenemeyen öğrenciler için yürütülen çalışmalarda uzmanların öncelikle öğrencinin, "zihinsel haritalaması"nı çıkardığını aktaran Kesim, "Bilinçaltı kazanılıyor. Kaybetme korkusu yeniliyor. Son olarak öğrencinin bilinçaltına "kazanma duygusunun yerleşmesi' aşamasına geçiliyor. Sınav stresine karşı direnç geliştiriliyor. Öğrenciye sınav sırasında kullanacağı hafıza tekniklerinin yanı sıra nefes kullanma teknikleri de öğretiliyor" dedi.
Kesim, HELPA Akademisi'nde yetişkinlere yönelik eğitim çalışmalarından birinin de umutsuz insanlara "umut seansları" olduğunu kaydetti. Aksiliklerden, kazancını kontrol edememekten ve aksiliklerden kurtulamadığına inanan yetişkinlere verilen "umut seanslarında" moral-motivasyon çalışmaları yapıldığını ifade eden Kesim, "Kuantum yaşam koçluğu programı ile hedef belirlemesinde olumsuz düşünce ve davranışların kaynağı aranıyor. Kronik hastalar başta olmak üzere olumsuzlukların vücutta meydana getirdiği blokajlar açılmaya çalışılıyor" diye konuştu.(ANKA)İş Başvuru Formu
Hakkımızda
İletişim
Asma Tavan Hesaplaması
Banka Hesap Numaralarımız
Güvenlik ve Gizlilik
Yardım

Müşteri Hizmetleri: (232) 458 30 00      
1199/1 Sokak 3/1 35110 Yenişehir / İZMİR
©2008, Sitedeki içerik, yazılı izin alınmadan kullanılamaz