İletişim: (232) 458 30 00     info@hakanizolasyon.com.tr

HAKAN İZOLASYON BOYA YAPI MALZEMELERİ

Ustalığınızı Konuşturun

 

Yatak odanızı çiçekle doldurun

Ekolojik Hayat Uzmanı Erkan Şamcı, "Yatak odasına bitki, çiçek koyulmaz gibi saçma sapan düşünceler var. Bu yanlış inanış çok yaygın. Yatak odanızı çiçekle doldurun" dedi.

(İHA) - Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bu yıl 23'üncüsü düzenlenen Uluslararası Kuş Cenneti Kültür ve Turizm Festivali çerçevesinde, Bandırma Şehir Kulübü'nde konferans veren Ekolojik Hayat Uzmanı Erkan Şamcı, "Doğru bildiğimiz bir yanlış var. Yatak odasına bitki, çiçek koyulmaz gibi saçma sapan düşünceler var. Bu yanlış inanış çok yaygın. Yatak odanızı çiçekle doldurun. Uykusuzluk çekiyorsanız, yatak odanıza sardunya koyun; hem sivri sinekleri uzaklaştırır, hem de uyku kalitenizi yükselir. Çok bitki koyarsanız, odanızın içinde çok fazla toksik madde kalmaz. Bitkiler karbondioksit verir, ama karbonmonoksit vermez. Karbondioksit fazla olsaydı orman köylüleri sabaha çıkmazlardı" diye konuştu.
İnsanların eloktro manyetik bombardıman altında olduna dikkat çeken Şamcı, bunun için küktüsün ev ve büralardan eksik edilmemesi gerektiğini söyledi.
Konferansın sonunda Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel, Şamcı'ya plaket takdim etti.İş Başvuru Formu
Hakkımızda
İletişim
Asma Tavan Hesaplaması
Banka Hesap Numaralarımız
Güvenlik ve Gizlilik
Yardım

Müşteri Hizmetleri: (232) 458 30 00      
1199/1 Sokak 3/1 35110 Yenişehir / İZMİR
©2008, Sitedeki içerik, yazılı izin alınmadan kullanılamaz