İletişim: (232) 458 30 00     info@hakanizolasyon.com.tr

HAKAN İZOLASYON BOYA YAPI MALZEMELERİ

Ustalığınızı Konuşturun

 

Bugünlerde bir Türk olmak memnun edici

Los Angeles Times, "Fetih 1453" filmine yönelik, "iğrenç detaylarla yanlış olan bir şeyi doğru gösterdiği" eleştirilerine yer vererek, "Türkiye'nin büyüyen güçlü ekonomisi, siyasi olarak belirleyici ve güçlü adam rolü ile ortaya çıktığı şu günlerde filmin ileriyi gören bir zamanlaması var gibi görünüyor. Bugünlerde bir Türk olmak memnun edici" yorumunu yaptı. 28.04.2012 11:46

LOS ANGELES(ANKA)- "Fetih 1453" filminin Türkiye'de gösterdiği başarı devam ederken yabancı basında da tartışılmalar sürüyor. Los Angeles Times gazetesi, eleştirmenlerin, filmin "iğrenç detaylarla yanlış olan bir şeyi doğru gösterdiği" söylemlerine yer vererek, "Türkiye'nin büyüyen güçlü ekonomisi, siyasi olarak belirleyici ve güçlü adam rolü ile ortaya çıktığı şu günlerde filmin ileriyi gören bir zamanlaması var gibi görünüyor. Bugünlerde bir Türk olmak memnun edici" diye yazdı.
ABD'nin saygın gazetelerinden Los Angeles Times, Türkler'in Bizanslılar'ı yenmesini anlatan "Fetih 1453" filminin Türkiye'de çok büyük başarı sağladığını ancak eleştirmenlerin, filmin "iğrenç detaylarla yanlış olan bir şeyi doğru gösterdiği" söylemlerine yer verdi.
Gazete, filmin zamanlamasının geleceğe yönelik olduğunu belirterek, "Türkiye, büyüyen güçlü ekonomisiyle, siyasi olarak belirleyici ve güçlü adam rolü ile ortaya çıktığı şu günlerde Türkiye'de çok sayıda ulusal film yapıldığı için filmin ileriyi gören bir zamanlaması var gibi görünüyor. Bugünlerde bir Türk olmak memnun edici" değerlendirmesini yaptı.
Bu nedenle kalabalıkların Türk milliyetçiliğini alkışlamasının sürpriz olmadığını belirten Latimes, "İslami" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da filmi "başarılı" olarak tanımladığının altını çizdi.(ANKA)İş Başvuru Formu
Hakkımızda
İletişim
Asma Tavan Hesaplaması
Banka Hesap Numaralarımız
Güvenlik ve Gizlilik
Yardım

Müşteri Hizmetleri: (232) 458 30 00      
1199/1 Sokak 3/1 35110 Yenişehir / İZMİR
©2008, Sitedeki içerik, yazılı izin alınmadan kullanılamaz