İletişim: (232) 458 30 00     info@hakanizolasyon.com.tr

HAKAN İZOLASYON BOYA YAPI MALZEMELERİ

Ustalığınızı Konuşturun

 

5. Yapi Decoor Ankara 2011 Fuarındayız

5. Yapi Decoor Ankara 2011

?Sektörün Anadolu?daki en büyük, sezon başında Ankara?daki tek fuarı?


5. Ankara İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı


Tarih   : 07 ? 10 Nisan 2011

Yer      : Atatürk Kültür Merkezi Düzenlendiği her yıl ortalama 55 ayrı şehirden 20.000?e yakın ziyaretçiyi ağırlayan YAPIDECOOR ANKARA 5. kez sektörle buluşacaktır. Bölgede inşaat sezonu başlangıcındaki tek ve en büyük fuar olan YAPIDECOOR ANKARA, yapı yenileme ve tadilat çalışmaları için malzeme alternatifleri sunma, sektördeki gelişmeler ve yeniliklerden haberdar olma, sektör içerisinde durum analizi yapabilme, müşterilerle yüz yüze buluşma, bayilik verme, mevcut bayiler ile ilişkileri geliştirme gibi birçok imkânı sunmaktadır. Ayrıca katılımcı kuruluşların, yeni pazarlar bulması, hem bölge, hem de çevre illerin ihtiyaçlarını belirlemeleri ve sipariş almalarını sağlayan büyük bir ticaret plâtformu oluşturmaktadır.

Ankara?nın konumu itibari ile Türkiye?nin her yerinden kolay ulaşılabilecek, lojistiği stratejik önem taşıyan bir noktada olması, ayrıca Başkent olması nedeniyle Devlet Kurumlarının tüm satın almalarını barındırması gibi avantajları fuarın etkinliğini ve verimliliğini arttırmaktadır.

YAPIDECOOR ANKARA 2011, mimar, mühendis, müteahhit, kamu kurumları, yatırımcı kuruluşlar gibi sektör profesyonelleri ile ihtiyaç sahibi nihai tüketicileri, katılımcı firmaları ile buluşturan, ülke genelinde tanıtımları yapılan ulusal çapta bir organizasyondur.

Sizleri de 07 ? 10 Nisan 2011 tarihleri arasında ziyarete açılacak olan 5. YAPIDECOOR ANKARA 2011 fuarındaki standımıza davet ediyoruz.


 İş Başvuru Formu
Hakkımızda
İletişim
Asma Tavan Hesaplaması
Banka Hesap Numaralarımız
Güvenlik ve Gizlilik
Yardım

Müşteri Hizmetleri: (232) 458 30 00      
1199/1 Sokak 3/1 35110 Yenişehir / İZMİR
©2008, Sitedeki içerik, yazılı izin alınmadan kullanılamaz