İletişim: (232) 458 30 00     info@hakanizolasyon.com.tr

HAKAN İZOLASYON BOYA YAPI MALZEMELERİ

Ustalığınızı Konuşturun

 

Bir gece ansızın kış gelebilir...

Türkiye genelinde etkisini hissettiren hava sıcaklığı, Pazar günü batı bölgelerde, hafta başında da kuzey, iç ve doğu kesimlerde 10 ila 12 derecede azalacak. Bazı kesimlerde kar ve karla karışık yağmur bekleniyor. 01.12.2010 21:07


Türkiye genelinde etkisini hissettiren hava sıcaklığı, Pazar günü batı bölgelerde, hafta başında da kuzey, iç ve doğu kesimlerde 10 ila 12 derecede azalacak.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre, yarın ve Cuma günleri Türkiye genelinde önemli bir yağış beklenmiyor. Pazar gününe kadar lodos özellikle Marmara ve Kuzey Ege'de kuvvetli ve zaman zaman fırtına şeklinde esecek.

-YAĞIŞLI HAVA-

Cumartesi günü yurdun batı kesimleri yeni bir yağışlı havanın etkisine girecek. Marmara'nın batısı (Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Tekirdağ) ve Kuzey Ege (Edremit, Ayvalık, Dikili ve gece İzmir) kıyılarında başlayacak yağışların, Pazar günü yurdun iç ve batı kesimlerinde (Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun batısı ve Batı Karadeniz) devam etmesi bekleniyor. Genellikle yağmur ve sağanak şeklinde görülecek yağışların akşam ve gece saatlerinde Bolu, Kastamonu, Çankırı, Bilecik, Bursa (Uludağ) çevrelerinin yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

Orta Akdeniz'den gelecek yağışlı havanın etkisiyle hafta sonunda özellikle pazar günü hava sıcaklığı 10-12 derece azalarak, mevsim normallerine dönecek.

Pazartesi günü Marmara'nın doğusu, Karadeniz, İç Anadolu, Doğu Akdeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun batısında aralıklarla yağmur, Bolu, Kastamonu, Çankırı, Kayseri, Sivas, Yozgat, Gümüşhane ve Bayburt'un yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde devam edecek yağışların, Salı günü kuzeydoğu kesimlerine doğru çekilerek yurdu terk edeceği tahmin ediliyor.

-HAVA SICAKLIĞI-

Pazar gününe kadar ülke genelinde mevsim normallerinin 8 ila 10 derece üzerinde seyredecek olan hava sıcaklığı, Pazar günü batı bölgelerde, hafta başında kuzey, iç ve doğu kesimlerde 10 ila 12 derecede azalacak.
İş Başvuru Formu
Hakkımızda
İletişim
Asma Tavan Hesaplaması
Banka Hesap Numaralarımız
Güvenlik ve Gizlilik
Yardım

Müşteri Hizmetleri: (232) 458 30 00      
1199/1 Sokak 3/1 35110 Yenişehir / İZMİR
©2008, Sitedeki içerik, yazılı izin alınmadan kullanılamaz