İletişim: (232) 458 30 00     info@hakanizolasyon.com.tr

HAKAN İZOLASYON BOYA YAPI MALZEMELERİ

Ustalığınızı Konuşturun

 

Emeklilere promosyon için bankaların koştuğu şartlar kaldırıldı

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, emeklilerin promosyon ödemesi için koştuğu şartların artık kaldırdığını belirterek, "3 yıl boyunca promosyonunu alacağı bankada kalma taahhüdünde bulunan emeklilerimiz bu haktan yararlanacaktır"

 

GAZİANTEP (İHA) -
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü ve Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, emeklilere promosyon ödenmesi için bankaların otomatik fatura ödeme talimatı ve kredi kartı zorunluluğu gibi şartların artık kaldırıldığını müjdeledi. Promosyon şartları ile ilgili çok sayıda emekliden şikayet aldıklarını hatırlatan Koçer, toplumsal talebin çözüme kavuşması için gerekli girişimlerde bulunduklarını belirterek, görüşmeler neticesinde sonuca ulaşıldığını ifade etti.
Milletvekili Koçer, "Hiçbir emeklimize bankalar kredi kartı ödeme talimatı ya da kredi hesabı şartını koşamayacaktır. 3 yıl boyunca promosyonunu alacağı bankada kalma taahhüdünde bulunan emeklilerimiz bu haktan yararlanacaktır. Promosyon düzenlemesi 11 milyon 750 bin emekliyi kapsıyor" dedi.
Koçer promosyon ödemeleri ile ilgili de bilgi vererek, "Bin TL altında emekli maaşı alanlara 300 TL, bin ile 2 bin TL lira arası 375 TL, 2 bin TL üzerine 450 TL promosyon ödemesi yapılacak. Emeklimize hayırlı olsun" dedi.

 İş Başvuru Formu
Hakkımızda
İletişim
Asma Tavan Hesaplaması
Banka Hesap Numaralarımız
Güvenlik ve Gizlilik
Yardım

Müşteri Hizmetleri: (232) 458 30 00      
1199/1 Sokak 3/1 35110 Yenişehir / İZMİR
©2008, Sitedeki içerik, yazılı izin alınmadan kullanılamaz